Good Girl Gone Bad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Girl Gone Bad

Dobrodosli na 4um za fanove Rihanne!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Biografija

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
**Rihanna 4ever**
Admin
**Rihanna 4ever**


Broj poruka : 114
Godina : 28
Lokacija : ...Crveni tepih...
Datum upisa : 17.03.2008

Biografija Empty
PočaljiNaslov: Biografija   Biografija Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 4:29 pm

Ime i prezime: Robyn Rihanna Fenti
Datum i mesto rođenja: 20.02.1988.,St.Michael, Barbados
Visina i težina: 1,73 i 53 kg
Njena najveća ljubav: Dancehall/R&B
Hobi: plesanje do 'sitnih sati'
Uzor: Beyonce
Naj face: Beyonce, Mariah Carey i Alicia Keys
Pjesme: ljubavne i zabavne (Pon de replay)
Stil oblacenja: casual odeća i obuća
Aktualni album: A girl like me

Rihanna je rođena kao Robyn Rihanna Fenty, 1988. godine na Barbadosu, a kao 17-godišnjakinja zapela je za uvo(i oko) šefovima Def Jam Recordsa, na čije je predsedničko mesto upravo tada seo Jay-Z. On je odmah ugovorio audiciju te nošen željom za ponavljanjem uspeha koje su Dancehall ikone poput Seana Paula, Shaggyja i Elephant Mana postigle u mainstreamu odlučio angažirati mladu žensku inačicu lajavcima iz Kingstona.

'Stajala sam u hodniku i tresla se. Videla sam komad Jay-Z-jevog lica na dnu hodnika i počela sam vikati: 'O, moj bože!' Nikada nisam upoznala slavnu osobu, a upoznati slavnu osobu koja je usto i predsednik diskografske kuće, to je bilo ludo!' priča oduševljena Rihanna, koja je do danas imala prilike itekako ispuniti svoj vizualni herbarijum licima Celebrityja s kojima je zatulumarila kao uspešna mlada pop zvezda.

Pre nego sto je dogurala do ovog statusa u rodnom St. Michaelu još je početkom 2005. godine pohađala srednju školu i živela jednostavnim životom, usput pobeđujući na takmicenjima za lepotu i lokalne talente.
Nazad na vrh Ići dole
https://rihannafans.4umer.com
**Rihanna 4ever**
Admin
**Rihanna 4ever**


Broj poruka : 114
Godina : 28
Lokacija : ...Crveni tepih...
Datum upisa : 17.03.2008

Biografija Empty
PočaljiNaslov: Re: Biografija   Biografija Icon_minitimeUto Apr 01, 2008 10:01 pm

Rihanna Robyn Fenty rođena je 20.02.1988 u Saint Michael, na otoku Barbadosu.U horoskopu je riba. Otac Ronald i majka Monica, Rihannu su odgajali u jako dobrim uslovima. Prijatelji i prijateljice su ju zvali Robyn (njeno srednje ime).Također zvijela je sa dva brata : Rajad, Ronney. Robyn je bila odana glazbi još kao mala djevojčica. Uzori su joj bili Beyonce Knowles,Alicia Keys, Mariah Carey, Whitney Houston; a i danas su. Kada je Def Jam producer došao na otok Barbados na praznike, održavalo se školsko takmičenje , u kojem u Robyn bila uključena. Ona i njena prijateljica su pjevale pjesmu od Whitney Houston. Kad ju je Evan Rogers vidio samo je rekao pjevaj. Robyn je bila uplašena i počela je pjevati. Otpjevala je pjesmu i Evan ju je odveo Jay-Zju. Jay-Z je znam svoj posao dao joj je ugovor za prvi album. Robyn je jednu godinu rada provela na albumu. Album je dobio ime Music Of The Sun. No Jay i ona su pričali da li da uzme svoje ime Robyn ili Rihanna. Na kraju ipak se odlučila za Rihanna. Mega uspjeh je postigao ovaj album. Rihanna je osvojila pola svijeta, no imala je želju da to bude čitav svijet. Zato je u kratkom roku izdala dva album : A Girl Like Me & Good Girl Gone Bad da je se ne zaboravi. Rihannin naj hobi je shoping a stalno je vidimo u centrima pa smo i dokazali. No u njenoj pratnji uvijek je naj prijateljica Melissa. Muzika ju još nije izmorila. Rihanna Robyn Fenty je poznata u cijelom svijetu i planira izdati još punoo albuma!!
Nazad na vrh Ići dole
https://rihannafans.4umer.com
RIX MY AMIX

RIX MY AMIX


Broj poruka : 44
Datum upisa : 06.07.2008

Biografija Empty
PočaljiNaslov: Re: Biografija   Biografija Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 2:10 pm

HVALAAAAAAAA Biografija 818303
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Biografija Empty
PočaljiNaslov: Re: Biografija   Biografija Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Biografija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Good Girl Gone Bad :: *Rihanna* :: Sve o Rihanni-
Skoči na: